Mountfield kolo štěstí

Kdo by si to byl býval pomyslel. Kolo Štěstí je zpět. A to jsme se v listopadu roku 2011 mohli od majitele firmy Mountfield Ivana Drbohlava dočíst, že všechna Kola Štěstí putují z prodejen nadobro do šrotu. Vydrželo u toho něco málo přes 2 roky a Kolo Štěstí je s velkou slávou zpět. Ono se není zas až tak čemu divit. Za patnáct(!) let, co tato originální slevová akce probíhala, si Kolem Štěstí zatočilo více než 3 milióny zákazníků, kteří dohromady ušetřili přes 3,5 miliardy korun. Vytočit jste si v průběhu let mohli nové auto, zahradní traktůrek nebo třeba i oblíbená jízdní kola.

Předně si je dobré říci, co to Kolo Štěstí vlastně. Nejedná se o nic jiného, než o slevovou akci pořádanou výhradně v období mimo sezónu, aby přilákala do prodejen zákazníky i v tuto jinak nehostinnou dobu, kdy se jinak zahradní vybavení obecně příliš neprodává. Kolem si tak o své štěstí zatočíte výhradně v podzimních a zimních měsících a v největší zahrádkářské sezóně se s ním příliš nesetkáte. Na jarní a letní období má totiž Mountfield v rukávu jiné výhodné akce, jejichž kalendář pro rok 2014 jsme připravili v článku 50 procent sleva na vše. Nyní se již podrobně podíváme, co si v Kole Štěstí můžete vytočit za výhra a jaká jsou obecně pravidla této soutěže.

Zatočte si Kolem Štěstí o zboží zdarma

Pravidla jsou jednoduchá. Stačí si v jakékoliv prodejně Mounfildu nebo přes oficiální eshop firmy na internetu zakoupit libovolný výrobek z katalogu toho prodejce a získáváte možnosti si zatočit Kolem Štěstí o výši slevy, kterou na něj dostanete. To se vztahuje na každé zboží zvlášť. Když si tedy koupíte například motorovou pilu a k ní třeba tlakovou myčku, točíte dohromady dvakrát – za každou položku zboží jednou. Slevy se týkají opravdu celého sortimentu a to včetně bazénů.

A na jaké výhry se můžete těšit? V roce 2014 najdeme na Kole Štěstí políčka s číselnou hodnotou výše slevy, na kterou získáváte nárok. Základní výše je 30% a minimálně tu dostanete naprosto vždy. To znamená, že i ten největší smolař nikdy neodejde s prázdnou – 30% máte zkrátka jistých. Samozřejmě nás budou více zajímají hlavně ty vyšší hodnoty – 35%, 40%, 50 %, 60 %, 70 %, 80 % a 100 %. Průměrná výše, kterou si v tomto zákaznici mohou odnést je 58% a políčko se 100 procenty najdeme na kole hned 4×. Pokud se střelka zastaví na některém z nich, máte daný kus zboží úplně zadarmo.

Jak vidíte, Kolo Štěstí nabízí velmi zajímavý způsob, jak si pořídit kvalitní vybavení pro dům či zahradu za atraktivní ceny. Pokud jste ho však tento rok promeškali, nemusíte zoufat. Mountfield každý rok připravuje bezpočet slevových akci a celá sezóna vždy vrcholí velkým posezónním výprodejem, který nabízí ceny vůbec nejvýhodnější z celého roku. Mrkněte do sekce s aktuálními slevami firmy Mountfield, kde najdete, jestli zrovna nějaká neběží. Připraven je i ceník s veškerým zbožím a na závěr pro úplnost přidáváme ještě detailní podmínky Kola Štěstí.

Tagy: kolo štěstí u mountfieldu, vertikulátor john deere, mountfield slevy aktuální kolo štěstí, mountfield kolo štěstí 2014 do kdy, moutfíeld prodejny kolo štěstí a krbová kamna, ruční elektrický vertikulátor garten, mountfield kolo štěstí 2015, ruční vertikulátor wolf garden, mountfield kolo štěstí 2014, vertikulátor florabest