Mountfield slevy aktuální

Společnost Mountfield je největším prodejcem zahradní techniky a veškerého vybavení pro dům a zahradu v České republice. Do podvědomí svých zákazníků se zapsala převážně pořádáním různých akčních slev a slevových akcí tematicky vždy zaměřených na různé zboží ze svého katalogu. A ani rok 2015 v tomto ohledu nebude jiný. Zeptali jsme se proto zástupců společnosti Mountfield, jaké zajímavé slevy si pro nás na rok 2015 připravili a jejich aktuální přehled Vám zde v našem článku teď předkládáme. Jsou v něm zahrnuty jak chystané sezónní a posezónní akční slevy, tak i naplánované rozšíření nabídky zboží o zcela jedinečný sortiment, který bude nově v tomto roce u Mountfieldu k sehnání.

Aktuální Mountfield slevy 2015

Rok 2015 je u Mountfieldu ve znamení velkého rozšiřování nabídky prodávaných druhů zboží. Zcela nově tak zde mimo již klasického a dobře známého vybavení pro Vaši zahradu nyní najdete také travní osiva, hnojiva nebo zahradnické substráty a závlahy. Horkou novinkou v katalogu Mountfield jsou pak kvalitní krmiva pro Vaše čtyřnohé miláčky, které nyní seženete za atraktivní akční zaváděcí ceny.

Pro všechny stávající majitele zahradních bazénu, ale i pro ty, kteří o jeho koupi teprve uvažují, je pak pro sezónu 2015 nově připravena řada praktických bazénových domečků, do kterých hravě schováte např. bazénové vysavače, salinátory, pískovou filtraci, bazénovou chemii a ostatní technické vybavení bazénu a navíc je tak tímto ochráníte i před nepříznivými povětrnostními vli­vy.

V roce 2015 došlo i k obměně a modernizaci stávajícího sortimentu. Seznam všech těchto novinek společně s jednotlivými tipy a radami pro jejich nákup s důrazem pravě na aktuálně zlevněné zboží, pak najdete v našich tematicky zaměřených sekcí Mountfield sekačky, zahradní traktory, křovinořezy, krbová kamna, solární ohřívadla, zahradní sprchy, zahradní nábytek, bazénová čerpadla a sněhové frézy.

Mountfield.cz akční slevy

V předchozím odstavci jsme se zaměřili především na novinky v sortimentu firmy Mountfield, které jsou momentálně dostupné za výhodné zaváděcí ceny. Nyní se podrobněji podíváme na aktuální slevy Mountfield a to jak na ty právě probíhající, tak i ty velké slevové akce v nejbližší době teprve plánované. Jaro a léto a tedy i hlavní zahrádkářská sezóna bude hlavně ve znamení tzv. cenového třesku. Takto Mountfield nazval velké akční slevy napříč celým sortimentem zahradní techniky, nábytku i ostatního vybavení. Zákazníci tak mohou uspořit 20% – 80% původní ceny v závislosti na konkrétním druhu zboží. A to mohou být u drahé zahradní techniky jako jsou sekačky nebo zahradní traktory klidně i desetitisíce ko­run.

Tyto akční slevy budou probíhat během všech jarních a letních měsíců a podobně jako v předchozích letech se můžeme průběžně na 4 až 5 těchto akcí těšit. Našim čtenářům proto doporučujeme si s větším nákupem na nějakou tu akční slevu raději počkat. Pro tento rok můžeme např. z katalogu zahradní techniky vyzdvihnout horkou novinku, sekačku EPL 424 Economy, jenž vynikne skvělou cenu a mnohaletou spolehlivostí.

Souběžně s touto akcí po celou sezónu probíhají i velké slevy na všechny bazény, na které je společnost Mountfield opravdový expert. Z důvodu jednoduchosti najdete jejich aktuální přehled v samostatném článku Mountfield bazény. V zimní sezóně zase přijdou vhod avizované cenové akce na sněhové frézy, ale i veškeré nástroje a vybavení pro zpracování dřeva. Při nákupu všech druhů pil, krbových kamen, drtičů, štěpkovačů, prořezávačů větví nebo štípaček na dříví, tak všichni zákazníci, kteří přípravy na zimu v průběhu roku 2015 nepodcení, ušetří z katalogové ceny zboží 40% – 60%. Pokud Vás nabídka cenových akcí nachystaných na rok 2015 zaujala, připravili jsme další informace o momentálně probíhajících aktuálních slevách a zvýhodněných službách v sekci Mountfield akce nebo můžete rovnou pokračovat na oficiální stránky www.mountfield.cz, kde kromě aktuálních slev naleznete také přesné ceny veškerého zboží.

Mountfield.cz katalog zboží pro rok 2015

Každý rok vychází zcela nový Mountfield katalog nabitý tím nejlepším zbožím s výhodnými akčními cenami. Kromě všech novinek, které Mountfield pro své zákazníky na rok 2015 přichystal, zde naleznete, také přehled aktuálních a chystaných slevových akcí, společně se všemi službami a adresami prodejen a bazénových center, kde veškeré zboží z tohoto katalogu můžete posléze výhodně nakoupit. Nedílnou součástí katalogu je i přehledný ceník veškerého zboží, které u společnosti Mountfield v tomto roce naleznete. Tento rok se obzvláště povedl sortiment krbových kamen Mountfield, který je v roce 2015 ještě bohatší a cenově dostupnější, než kdy dříve.

Katalog si můžete zdarma vyzvednout na kterékoliv prodejně nebo si o něj rovněž zdarma zažádat na internetových stránkách Mountfield.cz. V takovém případě ho pak během několika pracovních dnů najdete ve svých poštovních schránkách. Seznam všech prodejen najdete rovněž na našich stránkách v sekci Prodejny Mountfield a krátkou ukázku nabízeného sortimentu z tohoto katalogu pak naleznete v článku Mountfield.cz katalog zboží.

Tagy: mountfield slevy aktuální, mountfield slevy aktuální 2015, mountfield slevy aktuální 2014, mountfield.cz ceník veškerého zboží, mountfield.cz katalog zboží, mountfield slevy 2015, www.mountfield.cz akční slevy, mountfield ceník veškerého zboží cz, mountfield slevy, vertikulátory mountfield