Mounfield 1/3 ceny

Společnost Mounfield, náš největší prodejce zahradní techniky a dalšího příslušenství, si pro nás opět v těchto týdnech připravila velkou akci, kdy veškeré její zboží z aktuálního ceníku můžete zakoupit za pouhou 1/3 ceny. Akční nabídka se týká veškeré techniky, zahradního nábytku, krbových kamen i bazénů. Výprodeje se vztahují jak na zboží v kamenných prodejnách tak je můžete využít i při nákupu přes e-shop Mounfield.cz. Pokud tak zrovna sháníte cokoliv pro váš dům či zahradu, představují aktuální Mounfield slevy všeho za 1/3 ceny ideální příležitost, jak v roce 2015 nakoupit nejvýhodněji. Níže si představíme nabídku akcí a chybět nebude ani odkaz na prodejny a internetový obchod a jeho online katalog.

Mounfield vše za 1/3 ceny – nabídka akce

Jak již bylo řečeno, akční nabídky Mounfield se vztahují na celý sortiment bez rozdílu. Za 1/3 ceny tak dnes můžete nakoupit například všechny druhy zahradních sekaček a traktůrků, křovinořezy, vyžínače, tlakové myčky, vertikutátory, kompostéry, drtiče, štěpkovače, plotové nůžky, motorové a okružní pily, sněhové frézy, postřikovače, hadice, půdní vrtáky a mnoho dalšího. Nabídka akce Mounfield dále platí také pro veškerá krbová kamna, grily, zahradní nábytek, infrasauny i venkovní bazény Azuro. Slevy v roce 2015 dosahují až 70% a vše tak nakoupíte za pouhou 1/3 ceny uvedené v ceníku. Pokud vás nabídka akcí zaujala, můžete ji využít ve všech kamenných prodejnách Mounfield i v internetovém obchodě níže.

Prodejny a e-shop

Veškerou zahradní techniku, nábytek i bazény si můžete osobně prohlédnout na desítkách poboček po celé ČR. K dispozici je i internetový obchod Mounfield. Ten nabízí poštovné při nákupu nad 1000 Kč zdarma a jeho online katalogy i ceník jsou velmi přehledné a srozumitelné. Co se prodejen týče, ty najdete ve všech krajských i okresních městech po celé ČR. Namátkou můžeme zmínit, že se jedná o Prahu, Brno, Plzeň, Ostravu, Olomouc, České Budějovice a dále pak například Cheb, Sokolov, Teplice, Karlovy Vary, Most, Liberec, Mladou Boleslav, Hradec Králové, Pardubice, Tábor, Strakonice, Písek, Jihlavu, Boskovice, Třebíč, Znojmo, Hodonín, Staré Město, Přerov, Zlín, Valašské Meziříčí, Opavu, Frýdek Místek a desítky dalších míst.

Přehled všech poboček Mounfield i s mapkou najdete v sekci s prodejnami, kde jsou i přesné adresy a otevírací doby. A nezapomeňte – aktuální Mounfield akce vše za 1/3 ceny 2015 jsou časově omezené jen do konce měsíce. Neváhejte proto a využijte probíhajících slev a výprodejů již dnes.

Tagy: mounfield 1/3 ceny