Mounfild akce

Společnost Mounfild (správně Mountfield) pravidelně pořádá různé slevové akce nebo soutěže ne celý sortiment svého zahradního katalogu. Nejvíce se asi díky televizní reklamě proslavilo tzv. kolo štěstí, kde si může pravidelně každý rok vytočit podstatné slevy na věškerý zakoupený sortiment. Mounfild, to není ale jen kolo štěstí. My zde pro Vás pravidelně připravujeme seznam všech akcí a slev, které u Mounfildu momentálně naleznete. Kromě dlouhodobě nízkých cen se společnost Mounfild proslavila především svými vysoce nadstandartními službami.

Aktuálně u Mounfildu probíhají velké posezónní slevy na celý sortiment zboží, které dosahují 40%-80% z původní ceny. Akce platí jak na sekačky, křovinořezy nebo zahradní traktory tak i na nadzemní nebo zapůštěné bazény a veškeré bazénové příslušenství.

U výrobků v zahradním katalogu označených bílým domečkem, Vám personál společnosti Mounfild odveze výrobek až domu nebo na zahradu. Tam ho vybalí, zprovozní a v praxy předvedou všechny jeho funkce. Nakonec nechají Vás výrobek sami otestovat a při tom Vám poradí a zaškolí v jeho používání. Vysvětlí a předvedou také jak o něj co nejlépe pečovat, aby vydržel v perfekrtním stavu co nejdelší dobu. A to nejlepší na této službě je, že je k vybraným druhům výrobků naprosto zdarma. Je důležité zdůraznit, že tato akce se týká především zahradní techniky a některého zahradního vybavení ze zahradního katalogu. U bazénu, kde je samotná montáž, podstatně složitější a nákladnější, se za ni musí speciálně připlatit.

Zahradní katalog s Mounfild akcemi

U zahradní techniky označené bílým klíček získáte při koupi každoroční posezónní prohlídky v autorizovaném servisu Manfild zcela zdarma. Každý ví, že pravidelná péče o zahradní techniku a to nejlépe právě po skončení sezóny je pro dlouhodobý bezproblémový chod stroje velmi důležitá. Této nabídky mohou využít i ostatní, buď s výrobkem od Mounfildu, na který se tato akce nevztahuje a nebo i zákezníci ostatních velkých hobbymarketů. V tomto případě je to však za poplatek. Jeho konkrétní výše se odvíjí od konrétního druhů techniky.

Extra prodloužená záruka na vybrané výroky ze zahradního katalogu. Tato akce zahrnuje extra dlouhou 7 letou záruku na vybrané druhy sekaček, zahradních traktorů, motorových pil, křovinořezů, sněhových fréz a podobného vybavení. 7 letá záruka platí také po levnější nadzemní bazény oblíbené značky Azuro. U dražších zapuštěných bazénů se můžeme dokonce setkat i se zárukou až 30 let! A to na luxusní monolitové bazény značky Compass.

Pokud upřednostňujete raději nákup ze zahradních katalogů internetového obchodu Mounfild, můžete nyní využít akce poštovného od České pošty zcela zdarma. Chystáte-li se vyměnit starý již dosluhující zahradní stroj za nový, pak je zde pro Vás jedinečná nabídka společnosti Mounfild. Ta od Vás vykoupí starou zahradní techniku (dokonce o po domácku vyrobenou) za 1/3 její původní hodnoty. Pokud si už nepamatujete její cenu, nebo jste dávno zahodili jeho účtenku, nevadí. Vedoucí prodejny sám zkušeným okem zkusí odhadnout jeho původní cenu.

Tagy: manfild akce, mounfield akce, mountfield akce, mountfild akce, monfild akce, moutfiled akce, monfield akce, maunfield.cz akce, mounfild akce, mauntfield akce