Manfild akce katalog zahradní

Pokud se chystáte na nákupu nového vybavení pro váš dům nebo zahradu, je nyní ten správný čas. Společnost Manfild, náš největší prodejce zahradní techniky a bazénů, si nyní připravila velké slevy na všechno zboží ze svého zahradního katalogu. V akci tak nakoupíte třeba oblíbené benzínové rotační sekačky, nadzemní bazény Azuro nebo třeba zahradní nábytek.

Pro upřesnění je třeba říci, že naše stránky pojednávají o největším českém prodejci – firmě Mountfield a veškerý text níže se bude týkat právě jeho nabídky. Jméno Manfild je častý překlep a naše stránky vznikly právě proto, aby marně hledající čtenáře nasměrovaly na správnou stopu. Odkaz na oficiální stránky najdete například v textu zde.

Slevy a akce na celý zahradní katalog firmy Manfild

Základní rada zní – nejvíce se ze v této akci ze zahradního katalogu značky Manfild vyplatí kupovat stroje z řady Comfort Line nebo Premium Line. Na ty je totiž poskytována extra dlouhá záruka 7 let a další bonusové služby zdarma, jako je bezplatný posezónní servis každý rok nebo odvoz přímo až k vám na zahradu.

Tyto stroje, nábytek nebo bazény sice obvykle stojí o něco více, vzhledem ale k jistotě, že na 7 let budete mít od koupě nového kusu klid, se tato investice bezesporu několikanásobně vrátit postupem času. Současné akce navíc poskytují ideální příležitost k nákupu těchto jinak dražším modelů, protože jejich ceny v některých případech klesly až o 60%.

Sekačky v akci na každou zahradu

Ze sekaček z aktuálního zahradního katalogu zmiňme v akci 2 modely – BluePower 37E a NT 484 TR. Oba dva mají jedno společné. Jedná se o nejprodávanější modely, první v kategorii rotačních elektrických sekaček a druhý v části rotačních benzínových sekaček s pojezdem a oba dva si podle nás toto prvenství zasloužily právem.

Na oba dva stroje se vztahují všechny prémiové služby zmíněné výše (7 let záruka, posezónní prohlídky, atd.) a oba také vynikají skvělým poměrem cena/výkon. Jedná se o naprosto univerzální stroje se kterými bude sekání trávy hračkou. V současné akci navíc při jejich koupi dostanete výraznou slevu. Elektrický BluePower 37E stojí v akci 4740 Kč (původně 7350 Kč) a model NT 484 TR je k dostání už 7690 Kč (původní cena 12 990 Kč). Další sekačky pak najdete ve výprodejích skladů roku 2014.

Nadzemní bazény ze zahradního katalogu

Dalším oblíbeným artiklem ze zahradního katalogu značky Manfild jsou nadzemní bazény. Z nich vynikají především bazény od výrobce Azuro, jehož modely jsou již několikátým rokem nejprodávanějším zahradními bazény v ČR.

Při jejich výběru vlastně nemůžete splést – na všechny modely i ty nejlevnější je standardně poskytována záruka 7 let a jejich cena se odvíjí vlastně jen podle jejich rozměru. K dispozici jsou oválné u kruhové tvary od průměru 3,6 m až po 9,1m x 4,6m v případě těch největších. Kompletního průvodce výběrem si můžete prohlédnout v sekci bazénů v akci.

Prodejny, eshop Manfild.cz a kde najdete další slevy

Akce ze zahradního katalogu platí jak v kamenných prodejnách Manfild tak i internetovém obchodě. Obchody najdete ve všech velkých městech jako je Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Olomouc, České Budějovice tak i těch menších – Liberec, Ústní nad Labem, Most, Pardubice, Hradec Králové a dokonce i těch úplně nejmenších Chotěšov u Plzně, Nové Veselí, Staré Město a podobně. Zde si můžete prohlédnout kompletní seznam prodejen včetně podrobné mapky.

Manfild každým rokem pořádá i další slevy, akce a výprodeje, kde je možné při správném načasování ušetřit až tisíce korun. Zde si proto můžete prohlédnout přehled všech aktuálních i plánovaných výprodejů roku 2014.