Manfild akce katalog zahradní

Společnost Manfild asi netřeba představovat. Jedná se o největšího prodejce veškerého vybavení pro dům a zahradu. V jejím zahradním katalogu najdete vše od motorových sekaček, nadzemních bazénů, zahradního nábytku až po krbová kamna, grily nebo nově také krmiva pro domácí mazlíčky. V textu níže jsme pro vás připravili výběr z aktuálně probíhajících slev, akcí a výprodejů, díky kterým můžete zakoupit vše ze zahradního katalogu této společnost až se 70% slevou. Než začneme, je třeba ještě zmínit, že správné se jméno společnosti píše Mountfield. Z důvodů lepší dohledatelnosti se však budeme držet často používaného lidové označení Manfíld. „Odkaz na oficiální stránky můžete najít třeba zde“:.

Akce firmy Manfild na celý zahradní katalog

Pokud se chystáte na nákup nového zahradního vybavení, je nyní ten nejlepší čas. Společnost Manfild připravila velkou výprodejovou akci na celý svůj zahradní katalog. Jak jsme již zmínily, ušetřit můžete až 70% z původní ceny. Níže jsme pro vás vybrali vždy ty výrobky, které jsou v současné akci ze zahradního katalogu nejlevnější. U každého z nich máte vždy jistotu, že dostanete nadprůměrnou kvalitu za tu nejlepší cenu na trhu.

Motorové sekačky

U motorových sekaček najdeme v zahradním katalogu značky Manfild dva nejčastěji kupované druhy – rotační sekačky elektrické a benzínové. Obě dvě používají k sečení rotující ocelový kotouč a liší se pouze pohonem. Nejlevnější rotační elektrickou sekačkou je model FM33E, který v současné akci stojí skvělých 1200 Kč. Jedná se o základní model s motorem o výkonu 1000W ale pro běžné sečení menší zahrady bohatě stačí.

Co se motorových benzínových sekaček týče, nejvíce ušetříte u modelu EPL424, který v akci Manfild seženete již za 3890 Kč. V tomto případě se jedná již o kvalitní zahradní stroj, se kterým si můžete troufnout i na středně velkou zahradu. Pohání ho osvědčení motor GGP o výkonu 3 HP a potěší i široký záběr sečení 40 cm a objemný koš až na 45 posekané trávy. Další informace si můžete prohlédnout v sekci sekaček.

Nadzemní bazény

Z celého zahradního katalogu Manfild jsou v akci nejvíce prodávané nadzemní bazény Azuro. Ty vynikají bytelnou konstrukcí a můžete je na zahradě jak postavit, tak i zabudovat. do země. Nejlevnější nadzemní bazén Azuro 400 o průměru 3,6m vyjde v současné akci již na 6790 Kč a na letní osvěžení pohodlně postačí.

My však všem čtenářům raději doporučujeme kupovat nadzemní bazény rovnou v celý sadách. V takovém případě sice ten samý bazén vyjde na 16580 Kč, ale v součtu ušetříte, protože zároveň s ním v akci získáte i veškeré potřebné příslušenství. Další podrobnosti najdete v akci letošních bazénů této společnosti.

Krbová kamna

Také ke krbovým kamnům najdete na našich stránkách samostatnou sekci, takže to vezmeme stručně. Nejlevnější krbová kamna ze zahradního katalogu značky Manfild vyjdou v současné akci na 6190 Kč a jedná se o model UNI1700. Ty jsou však určeny hlavně na víkendové usedlosti a dlouhodobé vytápění celé domácnosti od nich rozhodně nečekejte.

Pokud požadujete kvalitní kamna, který vám i ohřejí vodu nebo dokážou teplo rozvádět i po domě, je vhodné pořídit krbová kamna s výměníkem. Ta nejlevnější z celého katalogu Manfildu vyjdou v akci na 18150 Kč a jedná se o model Opala.

Další slevy v Manfildu

V Manfildu probíhají slevy ne zboží ze zahradního katalogu tak často, že se snad ani nevyplatí kupovat zde věci bez akce za plnou cenu. Sezónu startuje známé Kolo Štěstí a pak následují předsezónní jarní prodej, sezónní akce a vůbec největší posezónní výprodeje. Celý kalendář akcí a slev v Manfildu si můžete prohlédnout zde.