Monfild slevy

Nyní nastal ten správný čas pro nákup nové sekačky, zahradního nábytku nebo bazénů. Společnost Monfild, náš největší prodejce kompletního vybavení pro dům a zahrad nyní pořádá velké slevy, akce a výprodeje, v nichž vše z jeho zahradního katalogu s nepřekonatelnou až 70% slevou!

Velké slevy na vše ze zahradního katalogu Monfild

Slevy můžete využít ve všech prodejnách i internetovém obchodě značky Monfild a to na celý sortiment. Za akční cenu tak nakoupíte například sekačky, bazény, zahradní traktory, křovinořezy, nábytek, grily nebo i infrasauny, krbová kamna nebo sněhové frézy. Níže najdete přehled těch nejoblíbenějších. Podotýkáme, že správně se jméno této ryze české společnost píše Mountfield a právě o ní bude na této stránce řeč.

Sekačky

Většina zahrádkářů využije nejvíce rotační sekačky, ale ve slevách a akcích firmy Monfild můžete zakoupit také další druhy těchto strojů jako jsou vřetenové sekačky, bubnové, robotické, strunové a dokonce i robotické.

Celý katalog čítá přes 100 druhů různých modelů od řady známých značek – Honda, Briggs & Stratton nebo GDP. Ceny startují už na 1000 Kč v případě těch nejlevnějších modelů a součástí těch dražších strojů je i 7 let záruka a posezónní servis zdarma. Nahlédněte sami do sekce sekaček a uvidíte, že si vyberete.

Zahradní traktory

Na rozlehlejší pozemky, kde nestačí běžné sekačky využijete zahradní traktory. Výhodou je, že se u práce s nimi ani tolik nenadřete. Aktuální slevy a výprodeje firmy Monfild poskytují ideální příležitost, jak si nového zahradní pomocníka pořídit za ty nelepší ceny na trhu.

Monfild opět nabízí ohromný výběr a to od malých mrštných traktůrků (nazývaných také ridery) až po stroje, se kterými posekáte klidně celou louku. Některé zahradní traktory nabízejí také možnost mulčovaní, což znamená, že posekanou trávu za chodu rozsekají na malé kousíčky, které poslouží jako nejlepší hnojivo pro váš trávník. Na našich stránkách najdete všechny zahradní traktory ve vlastní sekci, jejíž součástí jsou i rady, jak si nový zahradní traktor vybrat.

Zahradní nábytek

V akcích a slevách nakoupíte u značky Monfild nyní také všechen zahradní nábytek. Na výběr jsou jak jednotlivé kusy – lavičky, křesla, židle, stoly, tak i rovnou celé zahradní sestavy. Z materiálů jsou k dispozici různé druhy dřev, hliník, tahokov i umělý ratan. Nejlevnější je nábytek z tahokovu a nejdražší naopak z teakového dřeva. Všechny další podrobnosti najdete v části zahradního nábytku.

Nadzemní bazény Azuro

Nadzemní bazény Azuro jsou nejprodávanější značkou bazénů v ČR. Vděčí za to především své univerzálnosti – můžete je buď postavit na zahradě nebo použít i jako zapuštěné bazény do země. Těleso pláště je vyrobeno z kvalitního německého kovu, takže vydrží vše. Nejlevnější bazén Azuro 400 o průměru 3,6m navíc v současných slevách a výprodejích stojí jen 6790 Kč. Další modely, včetně podrobného návodu, jak vybírat, najdete v samostatné sekci zaměřené na bazény.