Bazény akce Mountfield 2015

Říká se, že Česko patří ve světě mezi bazénové velmoci. A skutečně, podle nejnovějšího průzkumu z roku 2014 připadá na každých 100 000 obyvatel přibližně 2060 bazénů. Číslo, které v Evropě předčí jen Španělé a Francouzi. A společnost Mountfield se pečlivě svými akčními slevami dlouhodobě stará o to, abychom o své prvenství jen tak nepřišli. Proto i v tomto roce se můžeme těšit na oblíbené bazény akce Mountfield 2015, díky kterým si může vlastní bazén za zlomek původní ceny dovolit opravdu každý, bez ohledu na výši svého příjmu.

Bazény tak již díky Mountfieldu nepatří mezi známku luxusu, ale standard, který si může dovolit opravdu každý. Jejich ceny šly v posledních letech prudce dolů a pokud si ještě počkáte na cenovou akci Mountfield, sami jistě budete příznivými cenami bazénů zaskočeni. My jsme pozorně aktuální akční nabídku firmy Mountfield prostudovali a vybrali pro Vás z ní to nejlepší.

Bazény za zlomek ceny v Mountfield akcích 2015

Výhodné akční ceny se vztahují na všechny druhy bazénů napříč celým sortimentem. Zvýhodněný bazén v katalogu poznáte podle označení bazény akce mountfield 2015. Slevy se ale vztahují i na bazénové příslušenství a nejrůznější doplňky. Mezi dlouhodobě a to nejen v akci suverénně nejprodávanější patří nadzemní bazény značky Azuro. Svou oblibu si u zákazníků získaly hlavně svou univerzálností a kvalitně zpracovanou konstrukcí. Můžete je nechat stát volně na zahradě, případně i zapustit do země. K bazénům Azuro je také možné za zlomek ceny snadno pořídit i další příslušenství jako solární ohřev nebo tepelné čerpadlo. Svou konstrukcí jsou tak tyto bazény přímo ideální někam na zahradu, kde mohou ke spokojenosti všech členů rodiny a hlavně pak dětí, sloužit po celou letní sezónu od června do konce září.

Pokud bychom mohli našim čtenářům na rok 2015 něco opravdu doporučit, pak je to zapomenout na nákup samostatných bazénů a místo toho se poohlédnout v nabídce společnosti Mountfield po akčních zvýhodněných sadách bazénů obsahujících rovnou i bazénové příslušenství. Trend pro rok 2015 je rozhodně nebát se investovat i do bazénového příslušenství jako je již zmiňované solární ohřívadlo, skimmer nebo písková filtrace. Ty nejenže podstatně zvýší komfort a usnadní údržbu při používání bazénu, ale dokážou i prodloužit koupací sezónu až o celé 2 měsíce.

Navíc pokud využijete akci na bazény Mountfield 2015, dostanete ve zvýhodněné sadě ze zlomek ceny například 5 kW tepelné čerpadlo za akční cenu 17 990 Kč, přičemž jeho samostatná katalogová cena bez akce, činí celých 32 990 Kč. Nákup zvýhodněné bazénové sady se tedy skutečně vyplatí. Zajímají-li Vás i výhodné akce na ostatní zboží z katalogu firmy Mountfield jako jsou například sekačky, křovinořezy ale i třeba zahradní nábytek, doporučujeme navštívit sekci věnovanou aktuálním slevám Mountfield v roce 2015. Kompletní katalog bazénů si pak můžete prohlédnout zde.

Tagy: mountfield bazény, bazény akce mountfield 2016, bazénové příslušenství mountfield, bazény azuro, bazény akce, bazény akce mountfield 2015, bazény akce mountfield 2014