Baumax.cz katalog zboží

Značka Baumax.cz je vaším specialistou na vše, co se točí kolem rodinného domu, stavby či zahrady. Jedná se o ráj pro kutily a všechny, kteří rádi budují věci svépomocí. V Baumax.cz katalozích se zbožím najdete v roce 2015 vše od stavebního materiálu přes zahradní techniku až po dílenské nářadí. Každých 14 dní také vycházejí pravidelné aktuální akční letáky, ve kterých naleznete vybrané zboží za ty nejlepší ceny. Na sezónu 2015 je dále nachystaná řada soutěží a Baumax nabízí i další služby jako poradenství, 3D pánování zahrad a mnoho dalšího. Pro věrné zákazníky je navíc připravena speciální zákaznická karta, se kterou ušetříte až 20% ceny. A na co všechno se v aktuálních Baumax.cz katalozích zboží můžete těšit?

Baumax.cz katalogy se zbožím 2015

Pro všechny, kteří zrovna staví či renovují je připraven veškerý materiál a příslušenství. Zakoupíte tak zde cihly, vápno, cement i maltu a dále tepelné tmely a izolace, elektroinstalační materiál, třešní tašky, plastová okna, vchodové dveře, plovoucí podlahy, parkety, kotle, rámy ke dveřím, OSB desky, potrubí, obklady do koupelen, dlažby, vany, sprchové kouty, toalety, kuchyňské linky a mnoho dalšího. Pro zahrádkáře je pak v Baumax.cz katalogu zboží 2015 připravená zahradní technika za nejlepší ceny. Jedná se především o zahradní sekačky, křovinořezy, traktory, motorové pily, kompostéry, vertikutátory, drtiče větví, vyžínače, sněhové frézy a mnoho dalšího. Pro kutily je pak k dispozici i veškeré nářadí a to jak do dílny tak na chatu – pily, sekery, kleště, kladiva, brusky, šroubováky, vrtačky, atd.

Navštivte prodejny ve vašem městě

Pokud vás cokoliv z Baumax.cz katalogů se zbožím 2015 zaujalo, či vás sem přilákala například aktuální nabídka akčních letáků, neváhejte a navštivte některou z prodejen značky v českých městech. Pobočky najdete nejenom v Praze, Brně, Ostravě, Plzni a Olomouci, ale i v Karlových Varech, Chebu, Teplicích, Mostě, Ústí nad Labem, Mladé Boleslavi, Děčíně, Hradci Králové, Pardubicích, Kolíně, Českých Budějovicích, Táboře, Jihlavě, Zlíně, Přerově, Vsetíně, Uherském Hradišti, Opavě či Frýdku Místku. Celý přehled prodejen i otevíracích dob najdete na adrese Baumax.cz. Internetový e-shop v roce 2015 funguje pouze v omezené míře a nabízí jen vybrané zboží z aktuálních akčních letáků značky. Pokud chcete toto vybrané zboží z Baumax.cz katalogů 2015 nakoupit přes internet, využijte opět odkaz přiložený výše.

Tagy: baumax.cz katalog zboží, baumax výprodeje, baumax e-shop