Mountfield 50% na vše

50% sleva na vše ze sortimentu firmy Mountfield. To je přesně to, co můžete díky mnoha různým slevovým akcím v průběhu celého roku 2014 u Mountfieldu získat. Ba co víc, zmiňovaných padesát procent je jen průměrná výše slev na veškeré zboží z katalogu té oblíbené společnosti. U vybraných modelů se slevy šplhají až k těžko uvěřitelným 70%-ti procentům. Dnes se proto podíváme, kdy přesně zahradní vybavení u společnosti Mountfield nejlépe nakoupíte, abyste co nejvíce ušetřili a zároveň se i blíže zaměříme na vybrané modely, které nabídnou ten nejlepší poměr kvalita/výkon. Vše může být Vaše klidně i za 50% ceny, pokud nakoupíte chytře.

Získejte slevu 50 procent na vše u firmy Mountfield

Jak jsme již zmínili, klíčem k úspěchu je nakoupit zboží ve správný čas. Vždy čtenářům radíme – pokud to jenom trochu jde – nikdy nenakupovat u firmy Mountfield za plné sazby uvedené v ceníku. Pokud zahrada či dům jenom trochu dovolí, vždy se vyplatí počkat na cenovou akci. Pokud jste zrovna aktuálně probíhající slevy zmeškali, nemusíte zoufat. V proběhu roku 2014 jich je naplánovaná celá řada.

Zahrádkářskou sezónu odstartovalo po dvou letech znovuobnovené kolo štěstí. To sice již skončilo, ale v průběhu jara a léta nás čekají další minimálně 3 velké podobné události. Soudě podle minulých let se na ně můžeme těšit v dubnu, na přelomu května a července a v červenci. Jedná se o každoročně pořádané slevové akce, na které je spoleh, stejně jako na silničáře, že opět budou příští rok příchodem zimy zaskočeni. Bez obav tedy můžete s nákupem zahradního vybavení či nábytku na některou z těchto akcí počkat. Mountfield v tomto nezklame. Slevy v průběhu těchto sezónních akcí dosahují v průměru až 50% a platí na vše – i na bazény.

Kapitolou samu pro sebe jsou pak posezónní výprodeje. Ty startují s koncem července a pokračují v průběhu celého srpna. Slevy v nich jsou nejvyšší z celého roku a dosahují 50% – 80% procent oproti jinak běžným cenám zboží uvedeným v ceníku. Je jasné, že takto nízké ceny jsou dobře odůvodněné. Koupit si sekačku, zahradní nábytek nebo třeba vertikutátor až někdy v srpnu se nezdá na první pohled až zas tak atraktivní. Musíme však mít na paměti, že Mountfield dává na všechny své dražší zahradní stroje 7-mi letou bezplatnou záruku a další prémiové služby zdarma. O nic tedy nákupem v srpnu či září nepřijdete a všem našim čtenářům, kteří chtějí co nejvíce ušetřit, doporučujeme nakoupit právě v těchto nejvýhodnějších posezónních výprodejích.

Nejoblíbenější zboží, které v akcích zakoupíte

V uvedeném přehledu slevových akcích a výprodejů a se výhodné ceny vztahují opravdu na vše, co v katalogu firmy Mountfield v roce 2014 momentálně nalezneme. Nezáleží tedy na tom, či už plánujete nakoupit zahradní gril, tlakovou myčku či třeba bazén za 100 000 Kč. Vytipovat si a počkat si na některou z výše zmíněných akcí se skutečně vyplatí – Mountfield dává padesát procent na vše. Chcete-li vědět, na co se v katalog této značky zaměřit podrobněji, připravili jsme pro Vás tipy na nejoblíbenější zahradní zboží v jednotlivých kategoriích. Prohlédnout si tak můžete populární sekačky, křovinořezy, zahradní traktory, krbová kamna, motorové pily nebo zahradní nábytek. Nechybí ani bazény Mountfield v akci nebo bazénová čerpadla.

Tagy: mountfield křovinořezy, mountfield kolo štěstí, mountfield padesát procent na vše, mountfield 50 procent na vše, mountfield tlakové myčky, mountfield 50 procent sleva, mountfield zahradní nábytek, provzdušňovače a vertikulátory, mountfield motorové pily, motorové vertikulátory