Mountfield akce 2014 50% sleva

Je dobře známo, že Češi si na různé slevy a akce hodně potrpí. Společnost Mountfield si toto moc dobře uvědomuje a proto v průběhu celého roku 2014 přináší slevy 50–80% na veškerý svůj sortiment. Co musíte udělat proto, abyste je mohli získat? Vůbec nic. Stačí si jen svůj nákup chytře načasovat na to správné období. Na rok 2014 jsou naplánovány 3 velké slevové akce a přibližně 5 menších. Pokud chcete ušetřit až tisíce korun nákupem nové sekačky, křovinořezu či zahradního traktrou, vyplatí se si jejich přesný kalendář dobře zapamatovat. Jako již tradičně rok 2014 otevírá slevové kolo štěstí, kde si v závislosti na svém štěstí můžete vytočit slevu od 30 do 100 procent. Průměrná výše slev se v roce 2014 pohybuje kolem 58%. Kolo štěstí probíhá vždy v lednu a únoru.

Druhým příhodným časem, kdy nové zahradní vybavení firmy Mountfield nakoupit v akci, je přelom dubna a května, kdy probíhá tzv. předsezónní prodej. Tato akce má za úkol vybavit zahrádkáře a kutily na nadcházející sezónu a průměrná výše slev je maximálně 50%. Sice vzácně najdete i některé modely, na kterých můžete ušetřit ještě více, ale obecně lze říci, že v předsezónním výprodeji klesají ceny z těchto 3 velkých probíraných akcích nejméně. Důvod je jednoduchý – každý si chce nebo potřebuje před začátkem sezóny nakoupit na zahradu něco nového a tak žádný prodejce zahradního vybavení, bez výjimky, není nucen jít s cenami nějak významně dolů.

V akcích firmy Mountfield v roce 2014 slevy 50–80%

A konečně 3. velkou akcí je posezónní výprodej, který startuje v srpnu roku 2014 a trvá až do září. Jedná se o vůbec největší slevovou akci firmy Mountfield v průběhu celého roku. Slevy se pohybují v rozmezí 50–80% a toto období představuje vůbec nejlepší čas, kdy můžete u společnosti Mountfield nakoupit. Pokud máte vyhlídnutý například drahý bazén či jiný značkový zahradní stroj, zcela jistě se vyplatí počkat právě na toto období. Pokud si vyhledáte původní ceník s veškerým zbožím a porovnáte ceny v něm, které se stanovují na začátku roku, sami si lehce ověříte, že ušetřené sumy jdou při nákupu v této výprodejové akci do tisíců. Samozřejmě platí známé přísloví, že žádná sleva není zadarmo a tak nevýhoda spojená s nákupem nového vybavení v srpnu nebo září spočívá v tom, že ho pořádně využijete až v příští sezóně.

Mimo těchto 3 velkých výprodejů probíhají ještě menší tematické akce v průběhu celého roku 2014. Např. v prosinci a lednu jsou běžně zlevněné všechny sněhové frézy, na jaře probíhají týdenní či čtrnáctidenní akce sekaček a křovinořezů a pro červen a červenec jsou typické výrazné slevy na všechny nadzemní i zapuštěné bazény. Jejich na den přesné datum sice nemůžeme říci, ale většinou se o nich dozvíte třeba prostřednictvím reklam v televizi nebo našich stránek. A i v těchto menších akcích nakoupíte zrovna zlevněné zboží za zajímavou cenu a s trochou štěstí lze ušetřit i oněch magických 50 procent. Jak nám již několik let ukazuje historie firmy Mountfield, i v roce 2014 se vyplatí si nákup u této společnosti dobře načasovat.

Tagy: mountfield slevy aktuální, mountfield ceník veškerého zboží cz, mountfield posezónní výprodeje 2014, mountfield akce 2014 50 procent sleva, mountfield 50 procent na vše