Linoleum vzorník ceník fotogalerie

Linoleum neboli zkráceně lino či také PVC je oblíbená a především velmi praktická podlahová krytina, kterou využijete v domácnosti, na chodbě nebo třeba také v dílně. Na českém internetu najdete mnoho vzorníků, ceníků i fotogalerií a mnoho prodejců umožňuje také nakoupit linoleum online ve výprodejích přímo přes vlastní e-shop. Ty nejoblíbenější z nich si níže představíme blíže. Co se vzorníků týče, máme v nich k dispozici širokou škálu barev – od světle béžových, po modrá či černá lina. Oblíbené jsou také různé imitace. Některé modely tak imitují plovoucí podlahu, jiné třeba parkety nebo dlaždice.

Nezklamou nás ani ceníky. Linoleum je cenově velmi dostupná podlahová krytina a běžné ceny se pohybuje zhruba kolem 300 Kč/m2 – ve výprodejích ještě níže. Narazit můžete jak na levná 5mm zátěžová lina za 100 Kč/m2 tak i na prémiové a odolné kousky za 1000 Kč/m2. Každý prodejce pak nabízí i fotogalerie, takže nekupujete zajíce v pytli. Vše se můžete na fotografiích vyhlédnout a případně pak osobně navštívit nejbližší pobočku. K dispozici je i nákup PVC krytin zcela online a na ten se nyní podrobnější zaměříme – včetně cenově nejvýhodnějších výprodejů.

Linoleum – vzorník, ceník, fotogalerie i výprodej

Koberce Trend: nenechte se zmást názvem. Koberce Trend nabízejí mnoho podlahových krytin, mezi kterými nechybí ani Linoleum. Vzorníky, ceníky a fotogalerie jsou dostupné přímo na stánkách. Firma vydává i akční leták s výprodeji. Přes internet firma bohužel prodává pouze koberce. Lino však můžete zakoupit v desítkách prodejen Trend po celé ČR, jejichž přehled najdete zde.

Avanti koberce: další oblíbené prodejce. Katalog obsahuje bytové, zátěžové a kusové koberce a dále např. laminátové a dřevené podlahy, rohože, umělé trávníky, dekorace, korkové a vinylové podlahy a samozřejmě i linoleum, PVC a lino. Kromě kamenných prodejen v Praze funguje i eshop, který rozesílá po celé ČR. Cena poštovné je však vyšší a to 590 Kč. Nabídku otevřete zde.

Koberce Breno: další populární prodejce s podlahovými krytinami. Na jeho stránkách najdete linoleum s vzorníky, ceníky a fotogaleriemi. Pokud si něco vyberete, budete se muset vydat na pobočku Breno, kterou na druhou stranu najdete snad v každém trošku větším městě. Firma nabízí i výprodeje a akční letáky a právě díky příznivým cenám a širokému sortimentu se jedná o vůbec největšího prodejce koberců, lina, PVC, vinylových a plovoucích podlah a další podlahových krytin v ČR. Více v katalogu e-shopů zde.