Zahradní sprchy

Zahradní sprchy vhodně doplní každou zahradu a přinesou nejen přijemné osvěžení, ale poslouží i jako praktický prostředek na osprchování se a umytí tam, kde není přístup k tekoucí vodě nebo prostor pro běžnou koupelnu. Tedy především na chatách a chalupách. Zahradní sprcha by měla být také samozřejmostí pro všechny majitel bazénů. Patří k dobrým zvyklostem, že by se měl člověk před vstupem do bazénu osprchovat a to nejen z hygienických důvodů. Zabrání se tak i znečištění bazénu od trávy, hliny a jiných nečistot a v důsledku tak ušetří i peníze nutné na čištění bazénu. U Mounfieldu najdete především nabídku solárních zahradních sprch. Ty mají navíc tu výhodu, že využívají sluneční svit k ohřevu vody na sprchování. Solární sprchy dokáží pojmout až 35 litrů vody a za slunečného počasí ji dokáží ohřát až na 60 °C. Tento levný a ekologický zdroj teplé vody ocení nejen majitelé venkovních bazénů, ale také zahrádkáři.

Praktické solární sprchy u Mounfildu již od 1700 Kč

Firma Mounfild se zaměřuje hlavně zahrádkáře, takže sprchu do koupelny u ní samozřejmě nenajdete. Místo toho ale ve svém katalogu nabízí velmi praktické solární sprchy, které si v posledních letech oblíbili všichni zahrádkáři a majitelé bazénů. Jejich výhodou je i to, že zásobník vody je zabudován přímo v těle sprchy, kde dochází i k samotnému ohřevu. Mounfild navíc udává, že solární sprcha zvládne dodávat teplou užitkovou vodu až 200 dní v roce. Každá navíc obsahuje jednoduchou hadicovou rychlospojku, jejíž pomocí ji naplníte vodou během okamžiku. Jak jsme již zmínili v sekci věnované solárnímu ohřevu bazénů, když nám sluníčko dodává energii úplně zdarma, byla by škoda toho nevyužít.

Pokud nahlédneme do nabídky zboží firmy Mounfield pro rok 2014, najdeme v ní momentálně 4 různé modely solárních sprch. Ceníkové ceny startují na 1700 Kč a to konkrétně u základního modelu Easy o objemu vody 20L a nejdražším modelem v ceníku je sprcha Deluxe s celohliníkovým tělem a ventilem pro opláchnutí chodidel. Tato luxusní sprcha vyjde na 5900 Kč a jelikož je součástí produktové řady Comfort Line, získáte na ni i prodlouženou záruku na 7 let a pracovníci Mounfildu vám ji odvezou až na zahradu. Vůbec nejprodávanějším modelem je však solární sprcha Standard. Ačkoliv je vyrobena „jen“ z černého plastu její nadstandardní objem 35L dokáže přes den ohřát dostatek vody na příjemnou večerní sprchu i pro dvě osoby. Díky použitému plastu navíc prázdná váží jen 7kg (celohliníková Deluxe 14kg), což každý zahrádkář ocení zejména při častějším přenášení. A cena? Aktuální ceník u této sprchy uvádí částku 3650 Kč s tím, že pokud si počkáte na některou z cenových akcí, může být vaše ještě za míň.

Tagy: mounfild zahradní sprcha, mounfield zahradní sprcha, maunfield.cz zahradní sprcha, mountfield zahradní sprcha, mountfild zahradní sprcha, monfild zahradní sprcha, mauntfield zahradní sprcha, monfield zahradní sprcha, manfild zahradní sprcha