Mountfield cz ceník veškerého zboží

Způsobů, kterými si můžete prohlédnout kompletní ceník zboží našeho největší prodejce veškerého vybavení pro dům a zahradu, společnosti Mountfield, je hned celá řada. Předně, začátkem každého roku vychází aktuální katalog zboží, který obsahuje přehled veškerého sortimentu v prodejnách Mountfieldu, jakožto i kalendář plánovaných slevových akcí, novinek v sortimentu, tipy pro zahradu a mnoho dalších užitečných informací.

Součástí katalogu Mountfield cz je i ceník s veškerým zbožím a to včetně bazénů a bazénového příslušenství nebo krmiv pro psy a kočky, která do tohoto ceníku byla zařazena v roce 2014 vůbec poprvé. Samozřejmě hlavní dominantou zůstává jako tradičně i v tomto roce především zahradní technika a nářadí v níž nechybí sekačky, křovinořezy, vyžínače, zahradní traktůrky, motorové pily, prořezávače nebo motorové vertikulátory Mountfield za ty nejlepší ceny na trhu. Zapomenout však nesmíme ani tradičně skvělé doplňkové služby, které zde k zakoupenému zboží získáte.

Ceník s veškerým zbožím v prodejnách Mountfield

Dostupnost tištěného ceníku s veškerým zbožím je v průběhu celého roku 2014 na požádání na každé kamenné prodejně firmy Mountfield nebo o něj můžete žádat i elektronicky na oficiálních stránkách společnosti. Během několika dnů vám katalog přijde poštou a to zcela zdarma. Jelikož ale tištěný ceník vychází vždy na začátku roku, může v jeho průběhu docházet i k drobným změnám v uvedené nabídce. Proto se vyplatí pravidelně sledovat naší sekci aktuální slevy Mountfield, kde vám pravidelně přinášíme informace o veškerých aktuálních akčních cenách výrobků z tohoto katalogu.

Například oblíbenou benzínovou sekačku s pojezdem NT 484 TR se spolehlivým motorem Briggs&Stratton seženete oproti běžné katalogové ceně 12 790 Kč v akci již za 7 250 Kč. Rozdíl tak činí více než 5500 Kč. To představuje názornou ukázku tohoto, proč čtenářům na našich stránkách opakovaně radíme s nákupem zboží speciálně u firmy Mountfield počkat raději na některou z četných slevových akcí a na oficiální ceník se zbožím se raději v tomto směru příliš neohlížet. A v roce 2014 tato dlouholetá poučka platí stále.

Tagy: mountfield cz ceník veškerého zboží, mountfield ceník veškerého zboží cz, wolf garden vertikulátory, náhradní díly na vertikulátory