Bazény

Bazény se pro Mounfild (pozor správně se píše Mountfield) stávají díky velkému zájmů Čechů o tento druh zboží vedle zahradní techniky druhým nejdůležitějším prodejním artiklem. A proto jim také ve svých prodejnách věnuje náležitou péči. V bazénových centrech, které se stávají pravidelnou součástí každé prodejny Mounfild najdete vystaveny všechny modely nejpopulárnějších bazénů. Prohlédnout si můžete jak nejlevnější nafukovací bazény Swing tak i nejprodávanější nadzemní bazény Azuro. Vyzkoušet si ovšem můžete i ty nejluxusnější zapuštěné bazény značek Fort Wayne, Compass, Ibiza a Calypso. S výběrem, instalací i servisem bazénu Vám rádi pomohou odborně vyškolení bazénoví specialisté s bohatými zkušenostmi.

Pro opravdový požitek z bazénu nesmíme zapomenout na bazénové příslušenství a doplňky. Třeba takové zastřešení bazénu nebo tepelné čerpadlo, které byly dříve považovány spíše za známku luxusu, se dnes, díky klesajícím cenám, stávají spíše samozřejmostí, než ničím neobvyklým.

Příslušenství k bazénu se skutečně vyplatí

Tepelné čerpadlo dokáže prodloužit koupací sezónu u venkovního bazénu až na 7 měsíců v roce. Například kvalitní tepelné čerpadlo BP-50WS, jež se stalo vítězem spotřebitelského magazínu itest nyní u Mounfildu seženete již za 11 990 Kč slevněné z původní ceny 32 990 Kč o celých 64%. A dokonce Vás nemusí ani děsit vysoké účty za elektřinu. Moderní tepelná čerpadla totiž dokáží na 1 kWh spotřebované elektřiny odebrat až 4 kWh tepla z okolního vzduchu.

Zastřešení bazénu nejenže hezky vypadá, ale plní také značně praktické funkce. Kromě toho, že je bezpečnostním prvkem, které ochrání děti nebo domácí zvířata před pádem do bazénu, dokáže také ušetřit značnou část nákladů za vytápění a za čištění bazénu. U Manfildu najdete jak přenosné vícefunkční zastřešení určené hlavně pro oblíbené bazény značky Azuro, tak i moderní posuvné zastřešení pro všechny typy zapuštěných bazénů. Obojí nyní u Manfildu seženete za atraktivní akční ceny. Všechny aktuální slevy jsme připravili v sekci věnované akcím bazénů Mountfield pro rok 2014.

Velice populární je v poslední době také závěsný protiproud. Důvod je jasný. S jeho pomocí si můžete i v prostorově malém bazénu skvěle zaplavat. Závěsný protiproud je navíc možné upevnit do skutečně každého bazénu a to včetně mezi zákazníky nejoblíbenějších modelů značky Azuro. Ceny nejlevějších protiproudů Aqua-Jet-35 startují již na 10 500 Kč (počítáme nejnižší cenu dostupnou ve slevě) a na rekreační plavání pro celou rodinu tento základní model bez problémů vystačí. Dokonce i na něj získáte skvělou 7-mi letou záruku a pracovníci firmy Mounfild pomohou i s jeho správnou instalací. Samozřejmě pro zdatnější plavce jsou určeny výkonnější protiproudy, jejichž ceny se pohybují klidně i na 50 000 Kč. Ty se však hodí spíše do zapuštěných vnitřních bazénů určených k celoročnímu provozu a nejčastěji se jedná už o protiproudy zabudované rovnou do těla samotného bazénu. Pro běžné použití jsou však zapuštěné protiproudy zcela ideální a cenově dostupné.

Tagy: manfild bazény, mounfield bazény, mountfield bazény, mountfild bazény, monfild bazény, monfield bazény, mountfield ceník veškerého zboží cz, mounfild bazény, mauntfield bazény