Moutfiled

Firma Moutfiled, to je spojení skvělých cen a kvalitního zahradního vybavení. Když k tomu připočteme ještě časté akce, kdy slevy činní až 50 úplně na vše, je jasné, proč se stal Moutfield již po několikáté v řadě mezi zákazníky číslem jedna v kategorii tzv. hobbymarketů. Napadlo Vás už ale někdy, co vše můžete u toho oblíbeného zahradního prodejce najít? Dali jsme si tu práci a detailně si prošli celý jeho katalog. Najdete v něm bazény, bubnové, strunové a rotační sekačky, čerpadla, elektrické rotavátory, grily, hadice, infrasauny, krbová kamna, krby, krmiva pro psy, křovinořezy, kultivátory, adaptéry na sekačku, kypřiče na trávu, motorové pily, náhradní díly, nůžky na živý plot, osiva, řetězové pily, sněhové frézy, štípačky dříví, tlakové myčky, vertikulátory, vodárny, zahradní nábytek, zahradní traktory nebo zahradní vysavače. Pokud potřebujete na zahradu či pro rodinný dům právě některý z těchto výrobků, představuje firma Moutfiled ideální místo, kde veškeré zboží pořídíte za ty nejlepší ceny na trhu. A jak je to u této značky s kvalitou ve srovnání s konkurencí?

Moutfiled vs. Husqarna – kdo je lepší?

Na mnoha stránkách najdeme bouřlivé diskuze o tom, která z těchto dvou značek je lepší – Moutfiled nebo Husqarna? Sekačky ani motorové pily Husgvarna sice společnost Moutfield nenabízí, ale najdeme zde kvalitou minimálně srovnatelné výrobky s prvotřídními motory Honda a Briggs&Stratton. Zcela rozhodujícím faktorem je pak podle nás délka záruky. Ačkoliv je Husquarna bezesporu kvalitní značka, délka záruky na všechny její výrobky je pouhopouhé 2 roky stanové v zákoně. To je v případě zahradního vybavení, které musí vydržet spolehlivě sloužit dlouhá léta, podle nás žalostně málo. Komu by se také chtělo každé 2 roky kupovat novou motorovou pilu či sekačku?

Moutfield dává na všechny své prémiovější výrobky extra prodlouženou 7-mi letou záruku. K tomu navíc zdarma dostanete ještě pravidelné posezónní prohlídky, bezplatné sestavení, zprovoznění a dovoz rovnou až na zahradu. Když k tomu připočteme ještě cenu, která je u firmy Moutfiled často poloviční, představuje podle nás právě Moutfíeld jednoznačného vítěze. Jen doporučujeme si z jeho ceníku pečlivě vybírat. Zmíněná prodloužená záruka a další služby navíc platí pouze pro zboží označené štítky Comfort Line a Premium Line. Rozhodně se tedy doporučujeme dívat právě po něm. Např. nejlevnější sekačka z řady Comfort Line – Sekačka Moutfield MTF 4820 HP, vyjde s 50% slevou na 4995 Kč a máte jistotu, že minimálně 7 let už do sekačky nebudete muset investovat ani korunu.

Prodejny Moutfíeld v ČR

A kam že se můžeme do prodejen Moutfíeld vypravit? Možností je celá řada, konkrétně přesně 56, protože přesně tolik obchodních center Moutfiled v České republice najdeme. Konkrétně se jedná o města (řazeno podle abecedy) – Benešov, Boskovice, Brno, České Budějovice, Děčín, Hradec Králové, Hlučín, Cheb, Jaroměř, Jihlava, Jindřichův Hradec, Karlovy Vary, Kladno, Klatovy, Kolín, Liberec, Litoměřice, Mělník, Mladá Boleslav, Most, Olomouc, Opava, Ostrava, Pardubice, Pelhřimov, Plzeň, Praha, Příbram, Sokolov, Šumperk, Tábor, Třebíč, Ústí nad Labem, Valašské Meziříčí, Znojmo a Žďár nad Sázavou. Konkrétní adresy a další podrobnosti pak najdeme v našem seznamu prodejen.

Poznámka: přesný anglický pravopis jména našeho největšího prodejce zahradního vybavení je zapeklitý a mnoho čtenářů s ním má problém. V důsledku toho mnoho z nich například hledá výrazy jako Mounfield nabídka zboží, Monfild slevy, Manfild zahradní katalog či spojení typu www.moutfiled.cz nebo Moutfield prodejny. Správný anglický přepis však zní Mountfield. Situace je obdobná i u slavného švédského výrobce Husqarna, jehož katalog výrobků čítá například motorové pily, šponováky a napínáky řetězů na pily, pražmy, sekačky, náhradní díly nebo zahradní traktůrky. Zde také často čtenáři píší jméno značky jako Husquarna, Husgurna, Husgvarna nebo Husqarna, přičemž správný název, který najdete vyryt na čepeli těchto známých motorových pil je Husqvarna. My tyto počeštěné názvy jako Husgvarna nebo Moutfíeld na našich stránkách uvádíme záměrně z důvodu lepší dohledatelnosti pro všechny čtenáře.

Tagy: moutfíeld prodejny, husgvarna xp357, katalog výrobků husquarna, moutfield kolo štěstí 2014, moutfield letáky, husqarna motorová pila, www.moutfiled.cz, husqarna tuklaty, moutfiled, husgurna