Monfield akce

V našem článku se podrobněji podíváme na již několik let probíhající akci u společnosti Monfield a tou je věrnostní program tzv. „vkladních knížek“. Tuto akci jsme již na našich stránkách několikrát zmiňovali, nyní ale nastal ten správný čas, abychom si o ní pověděli více. Pokud Vás zajímají i ostatní Monfield akce (příště piš Mountfield akce s „t“), které momentálně u Monfieldu probíhají (jako např. velké podzimní slevy 2014), naleznete je přehledně seřazené zde.

Jak vkladní knížku získáte?

Vkladní knížku Vám vydají na každé prodejně Monfield při nákupu převyšujícím 500 Kč. Za její vydání ani vedení nezaplatíte samozřejmě nic.

A jaké výhody díky vkladní knížce Monfield dostanete?

Jsou to především slevy na celý sortiment katalogu Monfield kromě akčních cen a slev vytočených na kole štěstí. Dále pak můžete peníze uložené na vkladní knížce využít na všechny práce, opravy i náhradní díly v servisních střediscích Monfield.

Jak se připisují na vkladní knížku odměny?

Při každém nákupu včetně zboží, na které se vztahuje akční sleva nebo kolo štěstí, získá zákazník 8% z jeho výsledné ceny jako bonus na svoji vkladní knížku. Při nákupu náhradní dílu nebo při opravách v servisním středisku se však žádné body nepřipisují.

Dalším způsobem, jak získat bonusové peníze, je využít jiné probíhající Mountfild akce a to zpětného odkupu vysloužilého spotřebiče. Při jeho odprodeji získáte 33% z jeho původní hodnoty právě ve formě bonusových bodů připsaných na vkladní knížku, které můžete ihned uplatnit jako slevu při nákupu nového spotřebiče, jenž náhradí ten starý.

Jak lze tyto body uplatnit?

Bonus na vkladní knížce můžete uplatnit při každém nakupu zboží společnosti Monfield maximálně však do výše 7% z jeho celkové hodnoty. Bonus se však nevztahuje, jak již bylo řečeno, na zboží v akci nebo při slevách na kole štěstí. Slevu z vkladní knížky můžete uplatnit ve všech prodejnách Monfield po celé ČR, vždy však jen z jedné vkladní knížky na jeden nákup.

Jaká je platnost vkladní knížky a získáných bonusů?

Platnost této knížky je neomezená včetně všech vkladů, které jsou na ní uložené. Můžete je tak uplatnit při nákupu kdykoliv v budoucnosti a nemusíte se bát, že by vypršely.

Tagy: monfield akce, monfield akce zahradní nábytek, monfield katalog, monfield ostrava, monfield bazény, sekačky monfield, www.mountfild.cz, monfield kolín, mountfild akce, monfield frýdek místek